Дан школе смо по обичају прославили уз наступе наших најбољих такмичара, првонаграђених на Републичком такмичењу и Фестивалу музичких и балетских школа Србије у овој школској години, као и хора и гудачког оркестра школе.
Најбољи ученици и њихови наставници примили су захвалнице и пригодне поклоне – ученици су добили књигу „Анегдоте о великим музичарима“ Александра Гаталице, док је академски сликар и наш родитељ, Душан Мишић, и ове године је донирао своје слике као поклон за најбоље наставнике.
Поводом прославе јубилеја наш дугогодишњи сарадник и пријатељ школе Винко Коначевић приредио је интересантну видео монографију која приказује историјат ОМШ „Владимир Ђорђевић“ Београд.
Хвала свима који су својим присуством увеличали нашу прославу, надамо се да ћемо се још дуго дружити!