Још једно успешно реализовано „Саборовање у Ђорђевићу“ и акција „Другима на корист, себи на радост!“. У оквиру концерта ученика наступили су:

Хор ОМШ „Владимир Ђорђевић“, диригент Ј. Терзић, солисти: Кристина Кеслер и Јулија Милојевић, клавирски сарадник: Милица Ковачевић; Богдан Стаменковић и Емилија Станојевић, I разред клавира, класа: Н. Симоновић; Павле Тадић, I разред клавира, класа: Б. Милојковић; Јана Стевановић и Кристина Кеслер, I разред клавира, класа: М. Ковачевић; Нина Плавшић, III разред клавира, класа: М. Поповић; Клавирски дуо – Анђела Мишић, V разред, класа: Е. Миодраг и Милица Драгаш, V разред, класа: Н. Трбојевић; Јасна Вучетић, VI разред клавира, класа: Е. Миодраг; Соња Николић, VI разред клавира, класа: С. Врањеш; Петар Стојиљковић, III разред виолине, класа: Ј. Рајић; Кристина Ђорђевић, IV разред виолине, класа: М. Босанац; Вида Лазовић, IV разред виолине, класа: С. Лазаревић; Маја Струнић, V разред виолине, класа: К. Милетић; Маша Палигорић, V разред виолине, класа: Ј. Гацин Станковић; Мина Јанковић, V разред виолине, класа: Ј. Залар; Андреа Петронијевић, II разред виолончела, класа: Р. Кнежевић; Ангелина Рајић, II разред контрабаса, класа: М. Ранчић (клавирски сарадник: Софија Рајић); Дуња Хрњаз, II разред флауте, класа: Ј. Вујновић; Анђелка Гобељић и Михајло Јовић, II разред флауте, класа: А. Буркерт; Виктор Магделинић, II разред кларинета, класа: Д. Гњатовић; Андрија Ћосић, II разред трубе, класа: В. Дајић; Лазар Гаврило Трајковић, II разред гитаре, класа: Б. Ивановски; Ирена Мијатовић, V разред гитаре, класа: Ј. Милојевић; Петар Бон, VI разред гитаре, класа: Д. Ђујић; Вук Живковић, III разред хармонике, класа: А. Поповић; Тамара Мирковић, II разред соло певања, класа: С. Шипић; Трио „Виваче“ – Даница Вукелић, IV разред виолине, класа: Ј. Гацин Станковић; Кристина Ђорђевић, IV разред виолине, класа: М. Босанац и Нина Петровић, V разред клавира, класа: Е. Миодраг; Гудачки оркестар ОМШ „Владимир Ђорђевић“ – диригент: Ј. Вукотић; Клавирски сарадници: Аница Чокић-Петровић, Марија Родић, Радмила Динић, Борко Милојковић.

У другом делу програма представило се удружење „Сеоска кућа“ својом етно радионицом – на челу са водитељком Соњом Шипић. Представљене су старе народне дечје игре. Наставница соло певања Снежана Шипић и ученица Ангела Цвејић, III разред клавира, класа: Ј. Филотић, извеле су драмски текст који је пратио целу радионицу. Ученици ОШ „Аца Милосављевић“ извели су коледарску песму „Ој, коледо, сестро мила“ и луткарску представу по причи „Деда Јања и баба Боса“.

Снимке можете погледати ОВДЕ