У склопу „Дечје недеље“ на Звездари, у организацији удружења „Пријатељи деце Звездаре“, под покровитељством ГО Звездара, у свечаној сали наше школе, успешно је реализована још једна радионица „Музички загрљај“,

чији је дугогодишњи аутор и водитељ наша колегиница Радмила Кнежевић. Овогодишња тема радионице, у складу са темом „Дечје недеље“ била је „Право на културу“. Радионица је намењена предшколцима и ученицима млађих разреда ОШ, а циљ је да се учесницима приближи музика и музички инструменти. У реализацију радионице увек су укључени и наши ученици, који се представљају на различитим инструментима. Ове године наступили су солисти: Душан Ђурађ Ћушић, III разред клавира, класа: Б. Марјановић; Тамара Ћосић, II разред флауте, класа: Ј. Вујновић; Дариа Ђорђевић, II разред виолине, класа: Ј. Гацин; Лана Маринковић, IV разред флауте, класа: М. Милосављевић; Ања Јевтић, III разред и Катарина Матијашевић, IV разред гитаре, класа: Д. Ђујић; Соња Николић, VI разред клавира, класа: С. Врањеш; камерни састави: клавирски дуо – Милица Драгаш, V разред, класа: Н. Трбојевић и Анђела Мишић, V разред, класа: Е. Миодраг; квинтет виолончела: Андреа Петронијевић, Ангелина Здујић, Ђурђа Костић, Олга Станковић и Петра Јовановић, II разред, класа: Р. Кнежевић; трио – Даница Вукелић, IV разред виолине, класа: Ј. Гацин, Кристина Ђорђевић, IV разред виолине, класа: М. Босанац и наставница клавира Емилија Миодраг; клавирски сарадници: Марија Родић и Аница Чокић-Петровић.