У среду, 13.11.2019. у сали издвојеног одељења наше школе у Миријеву, одржан је „Новембарски концерт младих пијаниста“,

у оквиру пројекта „Музички времеплов“, где су наступили ученици наше школе и гости из МШ „Даворин Јенко“, класа: Ана Ковачевић. Од наших ученика наступили су: Теодора Јефтенић, Кристина Кеслер, Јулија Милојевић, Милица Младеновић, Лана Поповић, Јелица Спиридоновић, Славко Сремчевић, Миња Стајковић и Јана Стевановић, I разред, Стефан Плазинић и Јелена Бошковић, II разред, Јана Нинић, III разред, Владимир Бошковић, V разред, Јован Исаковић, Хелена Јовановић и Ема Ђуран, VI разред, класа: Милица Ковачевић; Магдалена Жугић и Нина Петковић, I разред и Богдан Луковац, VI разред, класа: Немања Симоновић.

Драго нам је да смо, уз нови клавир који је набављен за нашу салу у Миријеву, коначно у прилици да реализујемо оваква концертна дружења!