Вечерас су се у оквиру циклуса „У сусрет Дану школе“ представили ученици клавира и ТО. Наступили су: Симеон Рангелов, I разред, класа: Б. Милојковић;

Страхиња Јовановић, I разред, Ана Лаковић и Анђела Мишић, IV разред, класа: Е. Миодраг; Хана Андрић, I разред, Матеа Јовановић и Марија Станојловић, III разред и Урош Богдановић, IV разред, класа: А. Рашковић; Маша Живановић, Теодора Крнетић и Стела Никовић, I разред, класа: Л. Симић; Душан Ђурађ Ћушић и Марија Солдат, II разред, класа: Б. Марјановић; Димитрије Симић, II разред, класа: П. Поповић; Наталија Левајац, III разред, Соња Николић и Драгица Лалицки, V разред, класа: С. Врањеш; Зоја Блажина, III разред, класа: М. Поповић; Сташа Чутурић, III разред и Нина Радивојевић, IV разред, класа: Ј. Филотић; Милица Драгаш, IV разред, класа: Н. Трбојевић. За крај концерта, представио се и Хорић наше школе који су заједнички припремиле Ј. Ристић Јоцић, А. Лазаревић и М. Радојевић, за клавиром је била М. Радојевић, а додатну подршку је пружио и ансамбл М. Босанца и његових ученица.