На претпоследњем концерту у оквиру циклуса „У сусрет Дану школе“ представили су се наши ученици дувачких инструмената. Наступили су: Дуња Хрњаз, I разред, Сташа Богдановић и

Ума Попадић, III разред и Милица Павловић, V разред флауте, класа: Ј. Вујновић; Лила Прерадовић, I разред, Лара Јанковић, II разред, Лана Маринковић, III разред и Анастасија Станојковић, V разред флауте, класа: М. Милосављевић; Богдан Марковић, I разред, Теодора Сперлић, II разред, Анђела Стјановић, III разред и Сара Марковић, IV разред кларинета, класа: Д. Гњатовић; Нина Панчић, I разред, Милан и Маша Вуковић, II разред и Филип Миловић, IV разред обое, класа: Е. Гњатовић; Андрија Ћосић, Михаило Марковић, Иван Миловановић, I разред, Гаврило Јанковић, II разред и Урош Владимировић, III разред трубе, класа: В. Дајић; клавирски сарадници: М. Родић и А. Чокић-Петровић.