27.12.2018. наши ученици посетили су вртић „Сунчица“ где су прво музицирали пред малишанима из јаслене групе, а затим и одржали концерт за старије групе.

У програму су учествовали Љубица Шушњар, II разред виолончела, класа: Р. Кнежевић, Аријан Давари, II разред флауте, класа: Ј. Вујновић и Урош Владимировић, III разред трубе, класа: В. Дајић, уз клавирску сарадњу М. Родић.
Наше колегинице Радмила Кнежевић и Марија Родић су дугогодишњи координатори сарадње са вртићем „Сунчица“, а идеја је да се деци приближи музика, кроз слушање наступа наших ученика, али и кроз причу о инструментима и композицијама.
Посебно нам је драго што су деца из предшколске групе показала и своје умеће, певајући и користећи удараљке.