И ове године у оквиру наше сарадње са организацијом „Пријетељи деце Звездаре“ и УК „Вук“ учествовали смо својим концертом у празничној манифестацији „Трг бајки“.

Програм је отворио Хорић ученика из класа Ј. Ристић Јоцић, А. Лазаревић и М. Радојевић, уз пратњу М. Босанца и његових ученица Мие Кричак, II разред и Лее Марић, III разред виолине и клавирску сарадњу Б. Милојковића. Затим су наступили солисти: Дариа Ђорђевић, I разред и Гала Стојиљковић, II разред виолине, класа: Ј. Гацин; Катарина Поповић, I разред, Миа Кричак, II разред и Леа Марић, III разред виолине, класа: М. Босанац; Илија Пауновић, I разред клавира, класа: И. Љуба; Стархиња Јовановић, I разред и Ана Лаковић, IV разред клавира, класа: Е. Миодраг; Маша Живановић и Стела Никовић, I разред и Димитрије Станојевић, VI разред клавира, класа: Л. Симић; Петар Николић, II разред гитаре, класа: Ј. Илић; Нина Плавшић, II разред, Зоја Блажина и Кристина Симић, III разред клавира, класа: М. Поповић; Ана Поповић, V разред клавира, класа: Н. Трбојевић; Нина Јаковљевић и Дијана Глигоров, II разред соло певања, класа: С. Шипић.
Клавирски сарадници: А. Чокић-Петровић и Б. Милојковић.