На последњем овогодишњем концерту у оквиру окиру циклуса „У сусрет Новој години“ представили су се ученици гудачких инструмената.

Концерт су отворила два камерна састава: Квинтет – Дариа Ђорђевић, II разред виолине, класа: Ј. Гацин, Петра Јовановић, Ђурђа Костић, Андреа Петронијевић и Олга Станковић, II разред виолончела, класа: Р. Кнежевић и Трио „Виваче“ – Даница Вукелић, IV разред виолине, класа: Ј. Гацин; Кристина Ђорђевић, IV разред виолине, класа: М. Босанац и Нина Петровић, V разред клавира, класа: Е. Миодраг. Након камерних састава, наступили су солисти: Јелена Величковић, I разред виолине, класа: К. Милетић; Александра Тешић и Филип Трипић, II разред и Ксенија Крстић, III разред виолине, класа: Ј. Рајић; Емилија Ћирић, II разред и Даница Вукелић, IV разред виолине, класа: Ј. Гацин; Кристина Ђорђевић, IV разред виолине, класа: М. Босанац; Вида Лазовић, IV разред виолине, класа: С. Лазаревић; Тара Субашић, V разред виолине, класа: Л. Кованџић; Василије Крстић, V разред виоле, класа: Ј. Вукотић; Ангелина Рајић, II разред контрабаса, класа: М. Ранчић. Клавирски сарадници: Аница Чокић-Петровић, Марија Родић и Маја Илић. За крај концерта, наступио је Гудачки оркестар наше школе са диригентом Јеленом Вукотић.

Плејлисту са свих 5 концерата у оквиру циклуса „У сусрет Новој години“ можете погледати овде.