Још једна изузетно успешна школска година је за нама.🙂 Уручене су похвале првонаграђеним ученицима са Републичког такмичења и Фестивала музичких и балетских школа Србије, као и захвалнице њиховим наставницима.

Поред сјајних солиста и триа „Виваче“, наступили су и гудачки оркестар (диригент Јелена Вукотић) и хор школе, са разноврсним програмом (диригент Јелена Терзић, солисти: Ленка Оршолић, Андреј Атлија, Маша Оршолић, Тамара Вранеш, Нина Јаковљевић, пратња гудачког ансамбла из класе Јоване Залар и Милица Ковачевић за клавиром). За крај концерта, наш колега Бојан Ивановски представио је своју ауторску нумеру „Најбоља“ уз пратњу школског хора. Посебно нам је драго да су гости наше прославе била и деца из Прихватилишта за децу Београда, од којих смо на поклон добили цртеже и књиге.
Награђени ученици и наставници: УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ – Огњен Милојковић, VI разред клавира, класа: Љубинка Плазинић; Неда Маријан, VI разред клавира, класа: Марина Поповић; Илија Пауновић, I разред клавира, класа: Иван Љуба; Маша Вуковић, II разред обое, класа: Емоке Гњатовић; Ленка Оршолић, II разред флауте, класа: Александар Буркерт; Маша Оршолић, II разред флауте, класа: Александар Буркерт; Гаврило Јанковић, II разред трубе, класа: Вук Дајић; Андрија Ћосић, I разред трубе, класа: Вук Дајић; Нина Јаковљевић, II разред соло певања, класа: Снежана Шипић; Сава Илић, IV разред хармонике, класа: Раде Соро; Најуспешнији ученик прве генерације издвојеног одељења у Миријеву – Сергеј Мисић, VI разред гитаре, класа: Бојан Ивановски; Даница Вукелић, III разред виолине, класа: Јована Гацин Станковић; Кристина Ђорђевић, III разред виолине, класа: Мирослав Босанац; Нина Петровић, IV разред клавира, класа: Емилија Миодраг; Зоран Илић – захвалница за менторску подршку.

Поносни смо на наше сјајне ученике и наставнике, а завршни концерт био је право уживање за све присутне.