У свечаној сали ГО Звездара додељене су награде Ученицима генерације свих звездарских школа.

Нашу школу представљао је сјајни млади пијаниста, Огњен Милојковић, из класе проф. Љубинке Плазинић, који ће након изузетних успеха током школовања у нашој школи, свој музички пут наставити у СМШ „Јосип Славенски“.

Поред Огњена, који је примио своју награду, наша школа се по обичају постарала да оплемени ову општинску манифестацију квалитетном музиком. Наступили су наш сјајни хармоникаш, Сава Илић, IV разред у класи проф. Радета Сора, као и наша бивша ученица, млада виолинисткиња, Катарина Мрвић, која је 2013. године такође била Ученик генерације, а данас је студент престижног Московског државног конзерваторијума „Чајковски“.