Ученица хармонике, Лена Благојевић (V разред) у класи Љиљане Тодоровић, која је на 10. Међународном такмичењу музике и игре "Амадеус" освојила I специјалну награду, наступила је 16.06.2017. на Концерту Лауреата овог такмичења у Дому војске Србије

 

 

 

 

7. Међународни фестивал хармонике - ХАРМОНИКА ФЕСТ - Тиват

Сава Илић (преткатегорија), III разред, класа: Р. Соро - I1 награда (94 поена)

10. Међународни фестивал музике и игре "Амадеус"

Лена Благојевић, V разред хармонике, класа: Љ. Тодоровић - I специјална награда (100 поена)

 

Међународни фестивал хармонике

"EУФОНИЈА ФЕСТ"

Нови Сад, 25-28.05.2017.

 

Ia категорија

Ива Сокач, II 1 награда, 89

класа: А.Поповић

IIб категорија

Александар Пејовић, I 2 награда, 94.20

 

 

Такмичење „Млади виртуоз“ 2017.

Лука Стојановић (преткатегорија), I разред трубе, класа: У. Пекмезовић - II2 награда (93.25 поена)

Даница Вукелић (I категорија), I разред виолине, класа: Ј. Гацин - I2 награда (100 поена).

Клавир:
Андреја Урошевић, I разред, класа: Љ. Плазинић - I2 награда (99.5 поена)
Лав Николић, II разред, класа: И. Љуба - I14 награда (95.2 поена)
Лука Тодосијевић, II разред, класа: И. Љуба - I15 награда (95 поена)
 
Гитара:
Лука Кратохвил, II разред, класа: Д. Ђујић - I4 награда (97 награда)

 

На овогодишњем 6. Фестивалу дечјих хорова Србије - ФЕДЕХО 2017. хор наше школе, са диригентом проф. Јеленом Терзић, освојио је I место за најбоље изведену дечју композицију.

 

 

Ваше фотографије можете видети овде

 

22. међународно такмичење 

"Дани хармонике" Смедерево17-20.05.2017.

 

"А" категорија

Ива Сокач, I4 награда, 94.00

класа: Александар Поповић

"С" kатегорија

Александар Пејовић, I2 награда, 97.33

kласа: Aлександар Поповић

 

 

Чланови жирија:
Професори Игор Петровић, Бобан Димић, Радомир Томић, Александар Поповић и такмичар Александар Пејовић

Меморијал "Аца Панић" - Младеновац

КЛАВИР

Соња Николић, III разред, класа: С. Врањеш - I награда (98 поена);

Драгица Лалицки, III разред, класа: С. Врањеш - I награда (97 поена);

ХАРМОНИКА

Михајло Ивковић, I разред, класа: Р. Соро – I  награда (94.00 поена)

Катарина Мијаиловић, IV разред, класа: Р. Соро – I  награда (98.00 поена)

Лена Благојевић, V разред, класа: Љ. Тодоровић – I  награда (92.67 поена)

 

 

Клавирско школско такмичење „Владимир Ђорђевић“ – 18.05.2017.

Резултати

Први разред

Ђорђе Илић

класа: М. Павловић

I1

100.00 поена

Марија Станојевић

класа: А. Рашковић

I2

97.33 поена

Наталија Левајац

класа: М. Павловић

I3

97.00 поена

 

Други разред

Јасна Вучетић

класа: М. Павловић

I1

96.33 поена

Лука Тодосијевић

класа: И. Љуба

I2

92.66 поена

Урош Богдановић

класа: А. Рашковић

I3

92.33 поена

Лав Николић

класа: И. Љуба

II1

88.66 поена

Михајло Гајић

класа: И. Љуба

II2

86.33 поена

 

Трећи разред

Драгица Лалицки

класа: С. Врањеш

I1

99.00 поена

Теа Субашић

класа: С. Врањеш

I2

98.00 поена

Соња Николић

класа: С. Врањеш

I3

97.00 поена

Гала Томић

класа: Б. Марјановић

I4

94.33 поена

Сергеј Филиповић

класа: Б. Марјановић

I5

91.33 поена

Ања Андрић

класа: А. Рашковић

I6

91.00 поена

 

Четврти разред

Мила Манчић

класа: А. Рашковић

I1

93.33 поена

 

Пети разред

Зоја Томић

класа: Б. Марјановић

I1

98.00 поена

Милена Ђукнић

класа: Б. Марјановић

I2

96.33 поена

Андреј Милосављевић

класа: А. Рашковић

I3

94.67 поена

 

61. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ – ЗРЕЊАНИН

 

Александар Пејовић, V разред хармонике, класа: А. Поповић – I награда (100 поена)

 

 

 

Аранђел Јовичић, IV разред гитаре, класа:Б. Ивановски– I награда (100 поена)

 

 

 

Душан Станковић, III разред виолончела, класа: Р. Кнежевић – I награда (98.16 поена)

 

 

Марко Бојановић, VI разред флауте, класа: Ј. Вујновић – награда (91.83 поена)

 

 

 

Трио „Ђорђевић“ – Јована Михајловски (V разред виолине, класа: М. Босанац), Елеонора Анђелић (VI разред виоле, класа: Ј. Вукотић) и Лазар Стојиљковић (IV разред клавира, класа: М. Павловић) – II награда (84.66 поена)

 

 

 

  

 

 

Aлександар Поповић, професор хармонике, члан жирија на 61. Фестивалу музичких и балетскиx школа Србије у Зрењанину

Политика Online - Сусрет младих хармоникаша у Ранчићевој кући

 

 

ДАНИ ХАРМОНИКЕ - УГЉЕВИК

Сава Илић, III разред (преткатегорија), класа: Р. Соро - I1 награда, 95 бодова

 

Београдски фестивал хармонике 2017.

Сава Илић, III разред, класа: Р. Соро – I1 награда (98.66 бодова)

 

5. Интернационални фестивал хармоника - МЕХФЕСТ

Сава Илић, III разред, класа: Р. Соро – I1 награда (98.50 бодова)

Ива Сокач, II разред, класа: А. Поповић – I2 награда (97.25 бодова)

Александар Пејовић, V разред, класа: А. Поповић – I3 награда (96.25 бодова)

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ 2017.

ФЛАУТА

Марко Бојановић, VI разред, класа: Ј. Вујновић – I3 награда, 96.1 бод

 

СОЛО ПЕВАЊЕ

Предраг Ђуровић, II разред, класа: С. Шипић – III 6 награда, 80.33 бода

 

КЛАВИР

Огњен Милојковић, V разред, класа: Љ. Плазинић - Лауреат, (100 бодова)

 

 

Алекса Крстић, IV разред, класа: А. Рашковић - II11 награда, (91 бод)

Неда Маријан, IV разред, класа: М. Поповић - II20 награда (87.33 бода)

 

КЛАРИНЕТ

Сара Марковић, III разред, класа: Д. Гњатовић - II-5 награда, (90.67 бодова)

 

18. međunarodni Guitar Art Festival 2017.

Сергеј Мисић, IV разред, класа: Б. Ивановски - 3. место (93 бода)

 

XV Такмичење младих солфеђиста - Пожаревац

Анастасија Митковић, VI разред, класа: Ј. Терзић - I награда, 95 бодова (дисциплина - Познавање теорије музике)

Тамара Вранеш, IV разред, класа: Ј. Терзић - похвала, 67.66 бодова (дисциплина - Солфеђо)

 

II ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ МУЗИКЕ "ПРИМАВЕРА" у Бијељини

Сава Илић, III разред хармонике, класа: Раде Соро, I награда, 96 бодова

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ГУДАЧА – 23.03.2017.

I РАЗРЕД

Даница Вукелић

I1

100.0

Милица Коцић

I2

99.5

Никола Дакић

I3

98.7

Марија Манојловић

I4

98.5

Јована Стефановић

I5

98.2

Петра Милетић

I6

98.1

Димитрије Илијев

I7

97.3

Александра Јевтић

I8

96.2

Кристина Ђорђевић

I9

96.1

Јана Перишић

I10

95.2

Јана Дора Слијепчевић

I11

95.1

Михаило Дамјановић

I12

94.4

Лара Дељанин

I13

94.1

Јована Марковски

I14

94.0

Зона Павловић

I15

93.3

Андреј Атлија

I16

93.1

 

II РАЗРЕД

Ана Сокач

I1

100.0

Тара Петровић

I2

97.6

Срна Веиновић

I3

97.5

Јана Шебек

I4

97.1

Маја Струнић

I5

96.0

Петра Глушац

I6

95.6

Павле Ђуређевић

I7

93.1

 

III РАЗРЕД

Душан Станковић

I1

100.0

Лена Лишанин

I2

97.3

Магдалена Димитријевић

I2

97.3

Ирина Анђић

I3

96.8

Софија Влаисављевић

I4

94.1

Аница Шобот

I5

93.8

Огњен Цветковић

I6

93.1

Маша Палигорић

I7

93.0

Мина Јанковић

I8

90.6

 

IV РАЗРЕД

Балша Јањушевић

I1

97.6

Ана Лазовић

I2

93.6

Максимилијан Ђорић Француски

I3

92.5

V РАЗРЕД

Душан Законовић

I1

99.1

Никола Нејчев

I2

98.5

Лука Трбовић

I3

95.7

Сара Мостарац

I4

94.4

 

VI РАЗРЕД

Елеонора Анђелић

I1

100.0

Лазар Станковић

I2

98.0

Марија Елена Натошевић

I3

97.0

Ђорђе Живков

I4

96.0

Уна Ђуричић

I5

95.4

Немања Јојић

I6

94.2

 

фотографије можете погледати овде

 

7. отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички“ (март, 2017.)

 

СОЛФЕЂО

Неда Маријан, IV разред, класа: Б. Цветковић – I награда, 98 бодова

Исидора Комленић, IV разред, класа: А. Лазаревић – I награда, 96 бодова

Ирина Анђић, III разред, класа: Б. Цветковић – I награда, 93 бода

Марија Стојановић, III разред, класа: А. Лазаревић - I награда, 91.33 бода

Теа Субашић, III разред, класа: Б. Цветковић – II награда, 88.33 бода

Катарина Стојановић, III разред, класа: А. Лазаревић - II награда, 86.33 бода

 

 

КЛАВИР

Алекса Крстић, IV разред, класа: А. Рашковић - I1 награда, 98 бодова

Неда Маријан, IV разред, класа: М. Поповић - I3 награда, 95 бодова

Огњен Милојковић, V разред, класа: Љ. Плазинић - I3 награда, 97 бодова

Андрија Урошевић, I разред, класа: Љ. Плазинић - I4 награда, 97 бодова

Драгица Лалицки, III разред, класа: С. Врањеш - II 5 награда, 80 бодова

 

 

ХАРМОНИКА

 

Ива Сокач, II разред, класа: А. Поповић - I1 награда, 98 бодова

Марио Миленковић, III разред, класа: A. Поповић – I1 награда, 97 бодова

 

Александар Пејовић, V разред, класа: А. Поповић – I1 награда, 98 бодова

 

21. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА – ШАБАЦ (март 2017.)

Неда Маријан – II 4 награда, 89.60 бодова, класа: М. Поповић

17. отворено такмичење ученика основних и средњих школа – Меморијал „Душан Протић“ (март, 2017.)

Даница Вукелић, I разред виолине, класа: Ј. Гацин - I2 награда, 99 бодова

Classic Art - фестивал гитаре - Шабац (децембар 2016.)

- Сергеј Мисић, I 2 награда, 93.50 бодова, класа: Б. Ивановски

Save
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions