9. КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ  "СЛАВЕНСКИ"

Децембар  2016.

Андрија Урошевић  I раз.    I2     98,33

Кл. Љубинка Плазинић

Огњен Милојковић  V раз.  I2      94,67

 

Александар Пејовић на концерту поводом 50. година Музичке школе "Владимир Ђорђевић" у Aлексинцу

 

 

 

Мали хармоникаш се победом одужио хуманима

 

 

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ХАРМОНИКЕ
"ДАНИ ХАРМОНИКЕ" у Прагу ( Чешка )

III категорија
Александар Пејовић - ЛАУРЕАТ, 22.75
класа Александар Поповић

остале фотографије можете погледати овде

 

41.међународно такмичење хармонике
" Citta di Castelfidardo", Кастелфидардо ( Aнкона - Италија )

категорија А
Александар Пејовић, 7 место
класа: Александар Поповић

 

 

остале фотографије можете погледати овде

 

 

Дечак осмехом шапуће хармоници

 

Потребна помоћ да се Ацина хармоника чује и у Италији

 

Хармоником прославља своју Србију, чланак вечерње новости

 

 

 

VI МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ XАРМОНИКЕ "ХАРМОНИКА ФЕСТ"

Тиват, 26-28.мај 2016.

lII категорија
Александар Пејовић, ЛАУРЕАТ
класа Александар Поповић

фотографије можете погледати у албуму овде

 

 

 

14. ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ  на Убу

  18 - 23. априла 2016.

Мина Марјановић - клавир     I1  награда

Класа - Иван Љуба

 

 

 

 

Награде нашег хора 2015/16. године

ФЕСТИВАЛ ХОРОВА У ВАЉЕВУ 15-17. априла

III награда диригент – Јелена Терзић

ФЕСТИВАЛ ХОРОВА ДЕЦЕ И МЛАДИХ - ДКЦ Београд 12-14. маја

Награда за најбоље изведену популарну композицију диригент – Јелена Терзић

 

 

НАГРАДЕ НАШИХ УЧЕНИКА

НА РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ МУЗИЧКИХ

И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ - ЗАЈЕЧАР

12 мај 2016.године

 

СЕРГЕЈ МИСИЋ – гитара I награда

класа: Бојан Ивановски

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ – клавир I награда

класа: Љубинка Плазинић

ДУШАН ЗАКОНОВИЋ – виолончело I награда

класа: Радмила Кнежевић

САРА МАРКОВИЋ - кларинет II награда

 

ДУО "М&М" I награда

Милица Миливојевић – флаута

Марко Бојановић - флаута

класа: Марија Милосављевић и Јелена Вујновић

ШКОЛА У УКУПНОМ ПЛАСМАНУ: I МЕСТО

 

 

 

13.МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ "ЗВЕЗДАНЕ СТАЗЕ"

Крагујевац, 5-7.05.2016. године

IIц категорија

Александар Пејовић, I3 награда, 94.33
класа Александар Поповић

 

 

 

8. ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ХАРМОНИКЕ

Панчево, 4.мај 2016.године

Aлександар Пејовић, ЛАУРЕАТ, 97.25
класа Александар Поповић

 

 

 

 

 

 

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ 2016.

ИЛИЋ САВА- хармоника  кл. Раде Соро                                                     I-2       97,67

МИШИЋ   СЕРГЕЈ – гитара  кл. Бојан Ивановски                                      I-9    95,00

КРСТИЋ ДУШАН – виолина  кл.Саша Лазаревић                                    II-2    93,67

ПЕЈОВИЋ АЛЕКСАНДАР – хармоника  кл. Александар Поповић        II-1      93,33

МИЈАИЛОВИЋ КАТАРИНА – хармоника  кл. Раде Соро                       II-5     91,67

СУБАШИЋ  ТАРА – виолина  кл.Лазар Кованџић                                      II-6      91,33

М&M  Дуо флаута  кл.Марија Милосављевић и Јелена Вујновић     II-1        91,00

НОВАКОВИЋ ЛАЗАР – контрабас  кл.Филип Пантелић                        II-2        89,33

ЈАЊУШЕВИЋ БАЛША – виолина  кл. Јована Залар                                II-8        86,33

ГАЈОВИЋ ЈОВАНА – виола  кл. Јелена Вукотић                                     II-2       85,67

СОКАЧ АНА – виолина  кл. Јелена Рајић                                                II-10     85,67

 

ВЕЉКОВИЋ СВЕТОЗАР – гитара  кл. Далибор Ђујић                            III-8      84,33

СТАНКОВИЋ  ЛАЗАР – виолина  кл.Рајић Јелена                                   III-2     83,67

ВУКОВИЋ  АНА – гитара кл. Вера Плећаш                                              III-18   77,33

СТАНКОВИЋ  ДУШАН – виолончело  кл. Радмила Кнежевић           ПОХВАЛА    71,33

ЗАКОНОВИЋ  ДУШАН - виолончело  кл. Радмила Кнежевић           ПОХВАЛА    71,00

 

 

Интернационални фестивал хармонике "AКОРДЕОН ФЕСТ"

Књажевац, април 2016.године

III категорија

Александар Пејовић, ЛАУРЕАТ, 97.00

класа Александар Поповић

 

 

 

„БИНИЧКИ 2016.“ КЛАВИР

Алекса Крстић  I награда  94,66  кл.Рашковић

„БЕОГРАДСКИ ШОПЕН ФЕСТ 2016.“

Огњен Милојковић  II награда кл. Љубинка Плазинић

"БИНИЧКИ 2016" ХАРМОНИКА

2 разред

Миленковић Марио, I1 награда, 99.00, класа Поповић

Илић Сава,  I2 награда, 98.00, класа Соро

3 разред

Мијаиловић Катарина I2 награда , 97.00, класа Соро

4 разред

Пејовић Александар, ЛАУРЕАТ, 100, класа Поповић

Благојевић Лена, I2 награда, 96.66, класа Тодоровић

 

 

 

Бинички, 19.03.2016.

 

Класа Б. Цветковић

 
Трећи разред:
 
Маријан Неда 99,00 I награда
Крстић Алекса 97,00 I награда
Таназовић Катарина 95 I награда
 
Пети разред:
Ђурић Ана 98,00 I награда
Бон Нина   95,32 I награда
 
Класа Ј. Терзиц
 
Микић Уна 94,33 I награда
Живковић Милица 90,00 I награда
Вранес Тамара  88,33 II награда

 

 

 

КЛАВИРСКО  ТАКМИЧЕЊЕ „СЛАВЕНСКИ“   БЕОГРАД,

22.12.-24.12.2015.

 

АЛЕКСА КРСТИЋ   III р.          I1   99,00  Класа: Ана Рашковић

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ  IVрI2  99,40  Класа: Љубинка Плазинић

НЕДА МАРИЈАН   III р.           I2  98,00 Класа: Ана Марија Срејић

МИЛЕНА ЂУКНИЋ   IV р.        I4  95,00 Класа: Биљана Марјановић

 

 

Пијанистичко такмичење "Јосип Славенски", Нови Сад, мај 2015. године.

Прва категорија:
Неда Маријан, ЛАУРЕАТ, 100 поена 

 

 

МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР „АЦА ПАНИЋ“ МЛАДЕНОВАЦ 20.мај 2015.

 

МИНА ЈАНКОВИЋ I разред I награда Класа: МИНА ЋУРЧИН

МИЛИЦА ЖИВКОВИЋ II разред I награда Класа: МИНА ЋУРЧИН

БАЛША ЈАЊУШЕВИЋ II разред I награда Класа: МИНА ЋУРЧИН

ЛУКА МИЈУШКОВИЋ II разред I награда Класа: МИНА ЋУРЧИН

ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ I Iразред I награда Класа: МИНА ЋУРЧИН

ЈОВАН ИСАКОВИЋ I разред I награда Класа: АЛЕКСАНДРА ДРАГОСАВАЦ

БОГДАН ЛУКОВАЦ I разред I награда Класа: АЛЕКСАНДРА ДРАГОСАВАЦ

САРА РАДЕВИЋ II разред I награда Класа: АЛЕКСАНДРА ДРАГОСАВАЦ

 

МЛАДИ ВИРТОУЗ“ мај 2015.

СОЊА НИКОЛИЋ I разред II наград Класа: САРА ВРАЊЕШ

АЛЕКСА КРСТИЋ II разред II награда Класа: АНА РАШКОВИЋ

ЕЛЕНА КОКИЋ II разред III награда Класа: АЛЕКСАНДРА ДРАГОСАВАЦ

СЕРГЕЈ МИСИЋ I награда 100 поена – ЛАУРЕАТ Класа: БOЈАН ИВАНОВСКИ

АНА ВУКОВИЋ II разред I награда Класа: ВЕРА ПЛЕЋАШ

САРА ПЕТРОВИЋ II разред II награда Класа: ВЕРА ПЛЕЋАШ

СВЕТОЗАР ВЕЉКОВИЋ I награда Класа: ДАЛИБОР ЂУЈИЋ

АЛЕКСАНДАР МИКУЛИЋ II награда Класа: ДАЛИБОР ЂУЈИЋ




ПЕТИ МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ "XАРМОНИКА ФЕСТ"

Tиват, 28-30.05.2015.године

II категорија

Александар Пејовић, I2 награда, 98.20
класа: Александар Поповић


Франк Анђелис и Александар Поповић







НАГРАДЕ НАШИХ УЧЕНИКА

НА ФЕСТИВАЛУ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ 2015.год.У НЕГОТИНУ

 

ЕКИПА СОЛИСТА

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ - хармоника I награда 98,29

Класа: АЛЕКСАНДАР ПОПОВИЋ

ЗОЈА ТОМИЋ - клавир I награда 97,43

Класа: БИЉАНА МАРЈАНОВИЋ

МИЛИЦА ОБРЕНОВИЋ - виолина II награда 89,14

Класа: ВЕРА ИЛИЋ

ТИЈАНА НИКОЛИЋ - виола II награда 86,86

Класа: ЈЕЛЕНА ВУКОТИЋ

КАМЕРНИ АНСАМБЛ

ТРИО „ЂОРЂЕВИЋ“ II награда 87,71

Тијана Николић –виолона, класа Мирослав Босанац

Јована Гајовић – виола, класа Јелена Вукотић

Уна Мрваљевић – клавир, класа Милена Павловић

ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР I награда 99,00

Диригент: ВЕРА ИЛИЋ

ШКОЛА ЈЕ У УКУПНОМ ПЛАСМАНУ ОСВОЈИЛА ПРВО МЕСТО    93,21 бодова



 

 

 

6.ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ

"AKORDEON ART", Сарајево,
29.04 - 2.05.2015.

II категорија

Александар Пејовић, 98.75, ЛАУРЕАТ

класа: Александар Поповић






остале фотографије можете погледати у галерији овде


РЕЗУЛТАТИ-РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ 2015.

 

 

АНА РОДИЋ, клавир, 2. кат.   кл. Љ.Плазинић     97,67   ЛАУРЕАТ

 

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ, клавир, 1. кат  кл. Љ.Плазинић     97,33       I 2

ФИЛИП МИЛОВИЋ, обоа, преткат.   кл. Е. Гњатовић            95,00       I 3

 

МАРКО БОЈАНОВИЋ, флаута, 1 кат.   кл. Ј. Вујновић              94,00              II 1

ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР, 1. кат.    диригент В. Илић             91,33              II 1

ПЕТАР ЈЕЛИЋ,кларинет, преткат.   кл. Д. Гњатовић                89,00              II 5

НЕДА МАРИЈАН, клавир, 1. кат.    кл. Ана-Марија Срејић      89,33              II 7

САВА МАЈИЋ, клавир, 1. кат.     кл. А. Рашковић                        87,67              II 12

МИЛИЦА МИЛОЈЕВИЋ, флатуа, 1. kат.  кл. И. Благојевић     86,67              II 12

АНА НИКОЛИЋ, флаута, преткат.   кл. И. Благојевић               90,33              II 14

МАРИЈА ЈАНКЕТИЋ, флаута, преткат.  кл. И. Благојевић       90,33              II 15

САРА ЛАЗАРЕВИЋ, клавир, 2. кат.  кл. Љ. Плазинић                   85,00              II 24

 

САРА МАРКОВИЋ, кларинет, преткат.   Кл. Д. Гњатовић         77,67              III 4

МИЛЕНА ЂУКНИЋ, клавир, 1. кат.   кл. Б. Марјановић           76,33               III 22

 

РАЈКО МИЛИЋ, флаута, 1. кат.      кл. Ј. Вујновић                      74,67          похвала

МАРИЈА ИЛИЋ, флаута, 1. кат.    кл. Ј. Вујновић                        73,67          похвала

 




III
МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ – МЕХФЕСТ  2015.

 

 

Пејовић Александар  I-2 награда, 94 бода, класа: Александар Поповић

 Мијаиловић Катарина,   II  - 1  награда, 89 бодова,  класа: Раде Соро

Матић Стефан,         II-2 награда,  88 бодова класа: Љиљана Тодоровић

Истатков Вељко   II-2 награда, 86 бодова, класа: Љиљана Тодоровић

Благојевић Лена   II- 1 награда, 88 бодова, класа: Љиљана Тодоровић





НАГРАДЕ НА ТАКМИЧЕЊУ„МЕМОРИЈАЛ ДУШАН ПРОТИЋ“

МШ „ВАТРОСЛАВ ЛИСИНСКИ“ 2015.

КЛАВИР

 

ЗОЈА ТОМИЋ      I1 награда

Класа: Биљана Марјановић

МИЛЕНА ЂУКНИЋ    I2 награда

Класа : Биљана Марјановић

 

      ТАКМИЧЕЊЕ “БИНИЧКИ“  2015.

КЛАВИР

 

АНА РОДИЋ                  I награда 100 поена   Лауреат

Класа: Љубинка Плазинић

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ    I награда 99 поена

Класа: Љубинка Плазинић

АЛЕКСА КРСТИЋ               I  награда 98 поена

Класа: Ана Рашковић

 

САРА ЛАЗАРЕВИЋ             I награда 94 поена

Класа: Љубинка Плазинић

ЗОЈА ТОМИЋ                   I награда 93 поена

Класа: Биљана Марјановић

МИЛЕНА ЂУКНИЋ           II награда  86 поена

Класа: Биљана Марјановић

 

ХАРМОНИКА „БИНИЧКИ“ 2015.

 

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ     I награда 100 поена Лауреат

Класа: Александар Поповић

ЛЕНА БЛАГОЈЕВИЋ              I3 награда   96 поена

Класа: Љиљана Тодоровић

 

               

ТАКМИЧЕЊЕ “БИНИЧКИ“  2015.

СОЛФЕЂО

 

Класа: Александра Лазаревић

Весић Јована                             73,33       III  награда

Томић Зоја                                 71   III  награда

Минић Ива                                70,66             III  награда

Ђукнић Милена                       70,33            III  награда

  

Класа: Милица Радојевић

Стоцки Теодора                       97,99            I  награда

Милојковић Огњен                97,99            I  награда

Николић Ана                            97,33              I  награда

Благојевић Лена                     70   III  награда

 

Класа: Биљана Цветковић

Бојановић Марко                    94,66            I  награда

Копуновић Димитрије           94 I  награда

Бон Нина                                    93,66              I  награда





Save
Save
Save
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions