КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ЈОСИП СЛАВЕНСКИ“ БЕОГРАД

Децембар 2014. године

 

          

 АНА РОДИЋ   99,00                      I 1

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ  98,75    I 2

Класа - Љубинка Плазинић

НЕДА МАРИЈАН     98,40              I 2

Класа – Марина Поповић

МАЈИЋ САВА           90,60              I 8

Класа – Ана Рашковић







1.INTERNATIONALES AKKORDEONFEST IN GRAZ

13.децембар 2014.

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИћ,
1. награда, 96.00
класа Александар Поповић

      


4. МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ „МУЗИЧКО ПРОЛЕЋЕ“

СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА

ЈУН 2014.

 

ХАРМОНИКА

 

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ, I кат. 97,00 I 2

класа Александар Поповић

VII МЕЂУНАРОДНО

ПИЈАНИСТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ                 

 „ СЛАВЕНСКИ“ НОВИ САД

МАЈ 2014.

 

НЕДА МАРИЈАН,  претк.                         96,80   I 5

класа Марина Марвучић


МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“ МЛАДЕНОВАЦ

МАЈ 2014.

ВИОЛИНА

ЛАЗАР СТАНКОВИЋ, III р. 90 I 3

класа Јелена Рајић

АНА ЛАЗОВИЋ, I р. 91 I 9

класа Јелена Адамовић

КЛАВИР

САРА РАДЕВИЋ, I р. 90 I 7

класа Александра Драгосавац

 

ХАРМОНИКА

НЕМАЊА ТАСКОВИЋ, I р. 98,00 I 3

класа Раде Соро

КАТАРИНА МИЈАИЛОВИЋ, I р. 97,00 I 4

класа Раде Соро

СТЕВАН СТОИЉКОВИЋ, I р. 94,67 I 6

класа Раде Соро

 

КАМЕРНА МУЗИКА

ДУО „ТИВА“, Т. Николић, И. Пажин 98 I 4

класа М. Босанац, Б. Милојковић

 

ДУО „АРКО“, Ђ. Савић, С. Бајски 95 I 7

класа Јелена Адамовић

 

ДУО „ВИВО“, Т. Николић, Ј. Гајовић 90 I 11

класа М. Босанац, Ј. Вукотић



 

 

„МЛАДИ ВИРТУОЗ“

 

БЕОГРАД, МАЈ 2014.


 

 

ХАРМОНИКА

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ, II кат. 98 I 2

класа А. Поповић

ЛЕНА БЛАГОЈЕВИЋ, II кат. 92 II 3

класа Љ. Тодоровић

 

ГИТАРА

АНА ВУКОВИЋ, I кат. 95 I 8

класа В. Плећаш

 

ВИОЛИНА

ДУШАН КРСТИЋ, I кат. 95 I 10

класа С. Лазаревић

 

КАМЕРНА МУЗИКА

 

ДУО Милица Миливојевић, флаута-

Јелена Ђокић, гитара, II кат. 83 III 2

класа В. Плећаш

КЛАВИР

 

МИЛЕНА ЂУКНИЋ, II кат. 96,50 I 18

класа Биљана Марјановић

ЗОЈА ТОМИЋ, II кат. 95,30 I 24

класа Биљана Марјановић

СМИЉАНА ЛАЗИЋ, II кат. 88,50 II 7

класа Александра Драгосавац

УНА МИКИЋ, I кат. 83,50 III 2

класа Александра Драгосавац

 

НАЂА МИЛЕНКОВИЋ, I кат. 81,00 III 7

класа Александра Драгосавац

ЕЛЕНА КОКИЋ, , I кат. 77,00 III 13

класа Александра Драгосавац




ТАКМИЧЕЊЕ „ КОРНЕЛИЈЕ“

БЕОГРАД, МАЈ 2014.

 

 

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ

ИВА ПАЖИН, кл. A. Лазаревић 95,5 I 8

МАРИЈА ТАДИЋ, кл. A. Лазаревић 93,5 I 13

 

СОЛФЕЂО

ИВА ПАЖИН, кл. A. Лазаревић 90,33 I 3

МАРИЈА ТАДИЋ, кл. A. Лазаревић 70,00 III 3

 

19. MEĐUNARODNO TAKMIČENJE “PETAR KONJOVIĆ“ Мај 2014.REZULTATI


kLAVIR - II kategorija / category II

Broj /

Number

ime i prezime takmičara /

competitor´s name and surname

PLASMAN – NAGRADA

1.

Nađa Dornik, 21.06.2000.

------------------------

2.

Ana Ddragosavljević, 15. 07. 2000.

VI mesto

3.

Mimica Dučeva, 31.10.2000.

----------------------------

4.

Aleksa Janković, 26.04.2001.

I

5.

Marija Kovačević, 15.03.2001.

----------------------------

6.

Mikužis Kasparas, 24.03.2001.

II

7.

Milica Lazarević, 11.07.2000.

---------------------------

8.

Marija Lazarević, 11.07.2000.

------------------------------

9.

Galina Nikolin, 07.03.2001.

III

10.

Ana Rodić, 14.02.2002.

III

11.

Isidora Sinadinović, 22.09.2000.

VII mesto

12.

Milan Slijepčević, 14.05.2000.

III

13.

Sara Stamatović, 08.05.2000.

IX mesto

14.

Isidora Živanović, 17.11.2001.

X mesto

15.

Aleksandar Božović, 26.11.2000.

VIII mesto

 





 

 


XIX интернационални фестивал ''Дани хармонике''
Смедерево, 14-17.05.2014.године

''А'' категорија

1) Александар Пејовић, I1 награда, 99.67, победник категорије,
класа Александар Поповић

2) Лена Благојевић, II1 награда, 88.67, класа Љиља Тодоровић


     







РЕЗУЛТАТИ НАШЕ ШКОЛЕ НА

58. Фестивалу музичких

и балетских школа Србије

Недеља 11. мај 2014. Ужице

 

Бодови награде

Тијана Николић, виола V р. 87.71 II

Класа: Јелена Вукотић

Јован Томић , гитара III р. 80.00 II

Класа: Далибор Ђујић

Милица Обреновић, виолина V р. 85.00 II

Класа: Вера Илић

Ана Родић, клавир V р. 92.86 I

Класа: Љубинка Плазинић

 

Бодови награде

Ансамбл „ТИВА“ 90.00 I

Николић Тијана, виолина и

Ива Пажин, клавир

Класа: Мирослав Босанац и Борко Милојковић

Гудачки оркестар

Владимир Ђорђевић“ 100 I

Диригент: Вера Илић

 

Школа у укупном пласману

92.13

I награда

11. Међународни фестивал хармонике ''ЗВЕЗДАНЕ СТАЗЕ'',
                         Крагујевац 8-11.05.2014

Ia категорија
1) Александар Пејовић, I1 награда, 97.67, победник категорије,
класа Александар Поповић







                        


II међународни фестивал хармонике ''МЕХФЕСТ'', Београд, 7-9.03.2014.

Прва категорија
1) Александар Пејовић, I1 награда, 97.67, победник категорије,
класа Александар Поповић

2) Лазар Димитријевић, I2 награда, 96.67, класа Александар Поповић

3) Вељко Истатков, I6 награда, 91.00, класа Љиља Тодоровић

Друга категорија
1) Лена Благојевић, I6 награда, 90.00, класа Љиља Тодоровић

 













РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ 2014. ГОДИНЕ

РЕЗУЛТАТИ

ВИОЛА

ТИЈАНА НИКОЛИЋ, II кат., кл. Вукотић 96,00 I 2

ХАРМОНИКА

АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ, I кат., кл. Поповић 96,67 I 4

ГИТАРА

ВУКАШИН МИХАЈЛОВИЋ, II кат., кл. Ђујић 89,67 II 9

МАРКО ДАНИЛОВИЋ, III кат., кл. Ђујић 88,67 II 11

НИКОЛА СЕВИЋ, I кат., кл. Ивановски 88,00 III 7

МАРКО КОВАЧЕВИЋ , I кат. , кл. Ивановски 77,33 III 14

ЛАЗАР ТИШМА, I кат., кл. Ивановски 68,33

ВИОЛОНЧЕЛО

ДУШАН ЗАКОНОВИЋ, I кат., кл. Кнежевић 77,33 III 3

МАРИЈА ТАДИЋ, III кат., кл. Кнежевић 71,00 похвала

ВИОЛИНА

МИЛИЦА ОБРЕНОВИЋ, II кат., кл. В.Илић 70,33 похвала

ДУО

ARCO , II кат., кл. Адамовић 80,00 III 1

ТАКМИЧЕЊЕ „БИНИЧКИ 2014“

РЕЗУЛТАТИ

КЛАВИР

II РАЗРЕД

МАЈИЋ САВА, кл. А. Рашковић 97 поена I/3

III РАЗРЕД

ГЕРОВ ДУЊА, кл. И.Глиговић 82 поена II/4

IV РАЗРЕД

ЛАЗАРЕВИЋ САРА, кл. Љ. Плазинић 90 поена I/3

VI РАЗРЕД

ПАЖИН ИВА, кл. Б. Милојковић 87 поена II/2

СОЛФЕЂО

III РАЗРЕД

ЂУРИЋ ЛУКА,кл. Б. Цветковић 100 поена I/1

БОЈАНОВИЋ МАРКО, кл. Б.Цветковић 90 поена I/7

V РАЗРЕД

СМИЧИКЛАС РАЈНА,кл. М.Радојевић 95,5 поена I/5

РОДИЋ АНА, кл. А. Лазаревић 95,5 поена I/5

ЈОВАНОВИЋ АЛЕКСАНДРА, кл. А. Лазаревић 93,33 поена I/7

НИКОЛИЋ ТИЈАНА, кл. А.Лазаревић 92 поена I/9

ИГЊАТИЋ МАРИЈА, кл. А. Лазаревић 88,83 поена II/1

VI РАЗРЕД

ПАЖИН ИВА, кл. А. Лазаревић 95,33 поена I/3

ТАДИЋ МАРИЈА, кл. А. Лазаревић 81 поен II/1

ХАРМОНИКА

I РАЗРЕД

ТАСКОВИЋ НЕМАЊА, кл. Р.Соро 98 поена I/1

МИЈАИЛОВИЋ КАТАРИНА, кл. Р. Соро 96 поена I/3

ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА „МИТА ТОПАЛОВИЋ“

ЗА КАМЕРНЕ АНСАМБЛЕ ПАНЧЕВО, 08. ФЕБРУАР 2014.

РЕЗУЛТАТИ

Име ансамбла                                                                       Школа и класа                                                        Број поена Награда и место

„ТИВА” Николић Тијана,вл.Ива Пажин, клавирМШ „Владимир Ђорђевић”, Београд Мирослав Босанац; Борко Милојковић 100 I 1

„ ВИВО ” Николић Тијана,вл.Гајовић Јована,вла МШ „Владимир Ђорђевић”, Београд Класe: Мирослав Босанац; Јелена Вукотић 95,80 I 4

 

РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА децембар 2013.

 

КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ „СЛАВЕНСКИ“ БЕОГРАД

АНА РОДИЋ,кл. Љ.Плазинић 100 I2 и

 

НАГРАДА ЗА НАЈБОЉЕ ОДСВИРАНУ ЕТИДУ

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ, кл. И.Љуба 99,2 I2
ЗОЈА ТОМИЋ кл. Б.Марјановић 95,4 I6
САВА МАЈИЋ кл. А. Рашковић 95,2 I7
МИЛЕНА ЂУКНИЋ кл.Б.Марјановић 93 I11
РАЈНА СМИЧИКЛАС кл.И.Глиговић 77,4 III1

 

МЕМОРИЈАЛ „МИЛОШ ПЕТРОВИЋ“ ЈАГОДИНА

ОГЊЕН МИЛОЈКОВИЋ, кл. И.Љуба 97 I2
САВА МАЈИЋ кл. А. Рашковић 95 I3

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions