Директор: Лазаревић Александра

Помоћник директора: Вујновић Јелена и Недовић Теодора

Секретар: Томић Данило

Шеф рачуноводства: Јововић Александра

Благајник-административни радник: Ерцег Верица

Стручни сарадник – психолог: Недовић Теодора – замена Лазић Даница

Стручни сарадник – нототекар: Симић Новчић Слободанка


Наставно особље
клавир: Врањеш Сара – замена Анчић Ненад
клавир: Ковачевић Милица  – замена Митрић Ружица
клавир: Љуба Иван
клавир: Марјановић Биљана
клавир: Миодраг Емилија
клавир: Плазинић Даша
клавир: Плазинић Љубинка
клавир: Поповић Марина
клавир: Поповић Персида
клавир и упоредни клавир: Путилов Белинда
клавир: Рашковић Ана
клавир: Симић Леа
клавир: Трбојевић Наталија
клавир: Калинић Маријана (Миријево)
клавир: Хоџић Теа (Миријево)
клавир: Симоновић Немања (Миријево)
клавир: Гобељић Мирослав (Мали Мокри Луг)
Стручно веће клавира
Стручно веће гудача
Корепетитори
виолина: Босанац Мирослав
виолина: Гацин Јована
виолина: Кованџић Лазар
виолина: Лазаревић Саша
виолина: Рајић Јелена
виолина: Милетић Катарина
виолина: Ковачевић Петар (Миријево)
виолина: Алексић Војин (Мали Мокри Луг)
виола и гудачки оркестар: Тодосић Јелена – замена Обрадовић Петар
виолончело: Кнежевић Радмила
контрабас: Ранчић Магдалена

корепетитор: Миодраг Емилија
корепетитор: Родић Марија
корепетитор: Чокић Петровић Аница
корепетитор: Кнежевић-Гавриловић Сања (Миријево)
корепетитор: Медошевић Милан (Мали Мокри Луг)

гитара: Бенедек Милана – замена Аврамовић Александра
гитара: Драгичевић Вук (Мали Мокри Луг)
Стручно веће гитаре
Стручно веће хармонике

флаута: Вујновић Јелена – замена Јовановић Милица
флаута: Милосављевић Марија
флаута: Буркерт Александар (Миријево)
флаута: Микетић Милош (Мали Мокри Луг)
труба: Дајић Вук
соло певање: Шипић Снежана
Стручно веће дувача и соло певања
Стручно веће теоретичара
солфеђо: Лазаревић Александра – замена Костић Анастасија
солфеђо: Миодраг Милица
солфеђо, теорија музике и припремни разред: Ристић Јоцић Јелена
солфеђо и теорија музике: Цветковић Биљана
солфеђо и теорија музике: Терзић Јелена (Миријево)
солфеђо и хор: Раичевић Александра (Мали Мокри Луг)

Техничка служба
домар: Милић Саша
спремачица: Рисимић-Миловановић Драгана
спремачица: Сарић Данијела (Миријево)
спремачица: Тодосић Златка
ОМШ ``Владимир Ђорђевић`` Београд